SEO optimizacijos nauda verslui

prie pcŠiandieninėje internetu itin plačiai besinaudojančioje visuomėnėje yra labai svarbu, kad Jūsų verslo internetinė svetainė būtų lengvai randama Google paišekos sistemoje. Todėl verta apsavarstyti apie SEO optimizaciją, kuri padėtų jūsų verslo reprezentaciniam interneto puslapiui pasiekti top 10 pozicijas.

Interneto skvarba Lietuvoje yra itin didelė, todėl daugybė žmonių prekių bei paslaugų paiešką pradeda sėdėdami prie kompiuterio ekrano ir naudojamiesite paieškos sistemomis. Lietuvoje populiariausia yra Google paieškos sistema, būtent šiam paieškos įrankiui ir verta atlikti SEO optimizaciją.

Kiek SEO paslaugos kainuoja?

Vienareikšmiškai atsakyti kiek kainuoja SEO optimizacijos paslaugos nėra įmanoma, nes viskas priklauso nuo rinkos konkurencingumo. Pavyzdžiui tam, kad pasiekti top 10 rezultatus finansų ar paskolų rinkoje gali prireikti ir daugiau kaip 100 000 (šimto tūkstančių) litų, tuo tarpu mažiau konkurencingoce rinkose pilnai pakanka užsakyti tik atgalinių nuorodų kūrimo paslaugas ir galima tikėtis patekti tarp dešimties aukščiausią poziciją turinčių svetainių.

Norint sužinoti tikslią optimizavimo paieškos sistemoms kainą, reiktu kreiptis į šias paslaugas siūlančia įmonę. Dažnai pasiūlymas bei kainos apskaičiavimas yra pateikiami nemokamai. Verta pasinaudoti kelių įmonių pasiūlymais ir išsirinkti priimtiniausia būtent Jums. Tik atminkite, kad pigiausias pasiūlymas ne būtinai yra geriausias. Verta pasidomėti garantijomis bei sutarties įpatumais. Rinkitės atsargiai, nes gali tekti vėliau mokėti kreiptis į kitą bendrovę ir antrą kartą mokėti už tas pačias paslaugas.

seo optimizacijos veiksniaiAtgalinės nuorodos yra vienas iš esminių faktorių, nuo kurių priklauso svetainės poziciją paieškos sistemoje. Tačiau tikrai ne vienintelis. Šiuo metu Google atstovų teigimu yra daugiau kaip 200 veiksnių, kurie įtakoja svetainių reitingą, šioje sistemoje.

Didžiausią įtaką darantys veiksniai:

  • Svetainės pavadinimias (title);
  • Domena amžius;
  • Domeno PR;
  • Atgalinės nuorodos (čia svarbu ne tik kiekis, bet ir kokybė);
  • Svetainės turinys;
  • Socialiniai signalai;
  • Serverio patikimumas ir geografinis atitikimas;
  • Lankytojų elgesys svetainėje;
  • Kiti on site SEO faktoriai.

Aukščiau išvardinta tik maža dalis svarbiausių įtakos elementų. Kiekivieną iš šių dar galima būtų išskaidyti į kelis papunksčius.

Šiuo metu rinkoje yra ne viena įmonė siūlanti SEO paslaugas, bet reikia būti itin akyliems renkantis įmonę, su kuria planuojate bendradarbiauti. Dalis SEO paslaugas atliekančių įmonių nėra pakankamai kvalifikuotos ir neretai nutinka taip, kad negali įvygdyti prisiimtų įsipareigojimų prieš klientą. Verta atkreipti dėmesį į naujausius pasiekimus. Ir rinktis tik patikimus optimizavimo paieškos sistemoms specialistus.