Sekso prekės – kas ką perka?

Sekso prekės tampa vis populiaresnės ir Lietuvoje. Žmonės jau nebesigėdina užsukti į didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusias sekso prekėmis prekiaujančias parduotuves. Už Atlanto imtymų gyvenimą pagyvinantys žaisliukai jau tapo norma. Naujausių visuomėnes apklausų duomenys parodė, kad beveik pusė JAV moterų savo miegamajame naudoja įvairius sekso žaisliukus. Pateikiame Jums keletą įdomių statistinių faktų iš Amerikos.

  • Kiekvieną mėnesį, amerikiečiai Google paieškoje frazę “sexs toys” iveda apie 3.35 milijonų kartų. Tai rodo, kad milijonai amerikiečių yra linkę imtymias prekes užsisakyti interneto pagalba. Kasmet paieškų pagal šį raktininį žodį padidėja apie 15%. Kitas įdomus faktas yra tas, kad Google duomenimis apie keturiasdešimt procentų viso interneto srauto yra sunaudojama pornografijos industrijos.
  • Brangiausias pasaulyje vibratorius yra pagamintas iš aukso ir inkrustuotas 117 deimantų. Šį juvelyrikos šedevrą pagamino visame pasaulyje garsus prancūzų auksakalys Jean-Francois Tokars. Šis vibratorius yra paruodamas už beveik 200 000 litų. Kaip teigia pats gamintojas, tai yra “ideali dovana moteriai, kuri turi viską”.
  • JAV valstijos “Misisipės” gyventojai nuperka daugiausiai analiniam seksui skirtų žaisliukų bei lubrikantų.
  • Specialaus tyrimo metu buvo nustatyta, kad moterys, kurios kartą per savaitę masturbuojasi, yra labiau pasitikinčios savimi nei tos, kurios propaguoja susilaikymą. Dažniau besimasturbuojančios moterys rečiau serga depresija bei pozityviau žiūri į pasaulį.
  • Kaip manoma seniausias pasaulyje falo imitatorius yra 28 000 metų senumo. Neseniai šis iš akmens pagamintis artifaktas buvo rastas Vokietijoje ir yra 20 centimetrų ilgio.
  • Tai, kad sekso prekės reikalingos tik vienišiems žmonėms, tėra mitas. 23% amerikiečių teigia sekso žaislus naudojantys kartu su partneriu lytinio suartėjimo metu. 78% moterų, besinaudojančių vibratoriais ar falo imitatotoriais, turi antras puses. Taip pat apklausa parodė, kad moterys, kurios masturbuojasi ir naudojasi įvairiais sekso žaisliukais be partnerio, sueities metu greičiau patiria orgazmą.
  • 20% amerikiečių prisipažįsta, kad jiems teko mėgautis sekso žaidimais, kuriuose buvo naudojamos virvės, antrankiai ar kiti judėjimo laisvę ribojantys elementai.

Kaip matome, sekso prekės tikrai yra paklausus produktas. Skaičiuojama, kad pasaulinė sekso prekių rinkos apyvarta kasmet siekia daugiau nei 15 milijardų dolerių.
sex statistika