Pigūs skrydžiai į Pietų Europą

pigus skrydziai ryanairNorite atostogauti ten kur šilta? Tai nėra labai sunku padaryti su dabar susiklosčiusia tiesioginių skrydžių situacija Lietuvoje. Lietuvoje veikia net dvi pigių skrydžių bendrovės Wizzair ir Ryanair, kurios siūlo tikrai nemažai skrydžių į Pietų Europą, kuri turi labai geras sąlygas poilsiauti ir, aišku Viduržemio jūrą.

Apžvelkime lietuvių galimybes įsigyti bilietus pigiau ir nukeliauti į šiltuosius kraštus šią 2013 metų vasarą. Reiktų atkreipti dėmesį, kad kol kas kai kurių maršrutų nėra, tačiau apie juos jau paskelbta, ir netrukus jie atsiras pigių bilietų užsakymo puslapiuose internete. Pigus skrydziai į šias šalis reiškia, kad neišleisite nė 500 litų į abi puses.

Koso sala Graikijoje – labai mėgstama lietuvių ir rusų poilsio vieta. Yra ką pamatyti ir galima puikiai pailsėti savaitėlę. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Rodo sala Graikijoje – netoli Turkijos, tad keltu galima nuplaukti ir į šią Lietuvių pamėgtą šali apsipirkti, jei Graikiškos kainos pasirodys per didelės. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Chanija, Kreta, Graikija – nauja kryptis į vieną iš įspūdingiausių Graikijos kurortų. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Vilniaus.

Sardinijos sala Italijoje – lietuviams visiškai nežinomas ir egzotiškas kraštas, nors yra arčiau nei Roma. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Sicilijos sala Italijoje – ta pati sala, kurios gali ir nelikti, nes ten yra veikiantis ugnikalnis. Sicilija yra labai patraukli turistams, norintiems kažką pamatyti įspūdingo ir įdomaus. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Milanas, Italija – Šiaurės Italija turi ką pasiūlyti tiek vasarą, tiek žiemą. Tiesioginis Wizzair ir Ryanair skrydis iš Vilniaus.

Roma, Italija – vakarų civilizacijos lopšys ir vieta, kurioje galima prisižiūrėti visko tiek, kiek neužtektų per visą gyvenimą. Tiesioginis Ryanair ir Wizzair skrydis iš Vilniaus.

Pafos, Kipras – didžiulė sala, kuri buvo labai svarbi antikos laikais. Dabar tai mėgstama turistų vieta su puikiai išvystyta infrastruktūra turizmui. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Valeta, Malta – egzotiškoji malta, kurioje itin skanus maistas, vynas ir architektūra. Yra ką veikti visą savaitę. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Alikantė, Ispanija – tai vieta, kuri yra dar žinoma dėl savo balto smėlio paplūdimių. Labai gera vieta poilsiui. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Palma, Maljorka, Ispanija –žymiausia Balearų sala, kurioje lietuviai nebe svečiai jau seniai. Tiesioginis Ryanair skrydis iš Kauno.

Barselona, Ispanija – lietuvių jau pamėgtas kurortas Ispanijoje. Tiesioginis Wizzair ir Ryanair skrydis iš Vilniaus.

Visa tai – tiesioginiai skrydžiai be jokių persėdimų. Įlipi į lėktuvą, trys valandos debesų vaizdų ir jau vietoje! Labai plačios atostogų galimybės. Svarbiausia – pigūs skrydžiai. Kainos svyruoja nuo 200 iki 400 litų į abi puses.