Pigesni skrydžiai

Kelionės į tolimus kraštus reiškia daugiau planavimo, daugiau pasiruošimo ir, žinoma, neišvengiama tampa pigesnių skrydžių bilietų paieška. Ieškoti pigių skrydžių galima įvairiais būdais, tačiau paprasčiausia ir pigiausia – internetu. Tik išimtinais atvejais pigiau bilietus pirkti kelionių agentūrose ar skrydžių bendrovių klientų aptarnavimo skyriuose, tad prioritetinė pasirinkimo vieta turėtų būti e-erdvė, o ne vis dar tradicine prekyba laikomose fizinėse prekybos vietose, biuruose.

lektuvasPigesni skrydžių bilietai internetu siūlomi tiek pačių bendrovių interneto svetainėse, tiek ir per tarpininkus, kurie būna labai įvairūs: kelionių agentūros, skrydžių bendrovių tarpininkai, pigiausių bilietų ieškos sistemos. Kiekvienas variantas siekia pritraukti lankytojus ir potencialius keliautojus, todėl ir naudingiau vieną kartą gali būti rinktis vieną, kitą kartą kitą pirkimo variantą, net ir kaina gali skirtis keletą kas kartą kitaip.

Modernios lėktuvų bilietų užsakymo sistemos leidžia rinktis ne tik norima aviabendrovę, bet ir derinti persėdimus. Maža to iškarto galite žinoti kokio modelio lėktuvu skrisite. Tai yra ypač aktualu aviacijos mėgėjams, kurie stengiasi paskraidyti įvairiausiais lėktuvais.

Kuomet ieškote konkrečios bendrovės skrydžių – patogiausia rinktis būtent jos interneto svetainėje. Tokiu būdu Jums netrukdys kitų aviabendrovių pasiūlymai, galėsite patogiau rasti tai, ko ieškote. Kai kuriems gali kilti klausimas, kokia gi prasmė ieškoti konkrečios bendrovės skrydžių? Pirmiausia, gali skirtis bagažo normatyvai – viena bendrovė siūlo didesnius matmenis, kita leidžia imti didesni svorį. Taip pat patogumu gali būti ir tai, jog nereikės keisti terminalo esant persėdimui, o dažnai skraidantys gali pasigirti turį įvairių privilegijų, kurios, žinoma, galioja tik tam tikrų oro linijų bilietams. Tad kiekvienas turi savo priežastį rinktis vieną ar kitą bendrovę.

Žinoma rinktis nebrangius lėktuvo bilietus galima ir per kelionių agentūras. Tai paranku tiems keliautojams, kurie nori kuo paprastesnės kelionės ir pirmoje vietoje yra greitas planavimas, o ne maža kaina. Rinkdamiesi kelionių agentūroje galite vienu metu ne tik užsakyti skrydį, bet taip pat ir viešbutį, automobilio nuomą ar vietinius turus su gidu. Taip įsigyti skrydžių bilietai yra ypač populiarūs tarp vyresnių keliautojų, taip pat šeimų su vaikais – šios keliautojų grupės nori kuo mažiau netikėtumų savo atostogų metu ir yra už tai pasiryžę sumokėti daugiau.

Norintys keliauti pigiai, tačiau nenorintys per daug švaistyti savo laiko renkasi svetaines, kuriose galima skrydžių bilietų paieška tarp skirtingų bendrovių, įskaitant ir skrydžius keičiant bendroves (jei yra persėdimas). Tokiu būdu galima ženkliai sutaupyti ir pinigų, ir greičiau pasiekti savo tikslą, nes parenkami optimalūs persėdimo tarpai. Nors šį metodą labiausiai vertina jaunimas, siekiantis keliauti minimaliomis išlaidomis, skrydžių bilietai už mažesnę kainą domina vis daugiau įvairių keliautojų. Net ir tų, kurie renkasi skristi verslo klase! Kam permokėti daugiau už visiškai tą patį skrydį?

Ieškant bilietų savarankiškai gali būti įdomu kelionę kiek pakoreguoti, pakeisti išvykimo ar grįžimo laiką, susiplanuoti tai, ko nepasiūlo jokia kelionių agentūra – galimybės iš tiesų labai plačios ir daugiausiai priklauso nuo Jūsų norų, tikslų bei patirties. Kuomet keliaujate nebe pirmą kartą, aktyviai domitės turizmu – rasti idealias keliones sau ir savo kompanijai tikrai nebus sunku, o skrydžių bilietai atsieis kur kas mažiau nei tiems, kurie ieško pirmą kartą, nes Jūs ne tik žinosite kada ir kur ieškote, bet ir žinosite tinkamiausią laiką kelionei, geriausias bendroves, patogiausius persėdimo taškus ir t. t.

Kelionių planavimas – labai įdomi veikla, kuri įtraukia vis daugiau ir daugiau žmonių, norinčių pasimėgauti savo atostogomis. Šiuolaikinės technologijos ir gausus kiekis įvairių įrankių planuojantiems labai palengvina procesą, padeda sutaupyti nemenką sumą pinigų bei kelionę paverčia iš tiesų įdomia ir patrauklia laisvalaikio forma.