Nedideliems produktams pakuoti tinka maišeliai

Renkantis medžiagą įpakavimams dažniausiai atsižvelgiama į jos funkcionalumą. Nedideliems produktams kuo puikiausiai tinka maišeliai (ieškantiems kokybiškų maišelių rekomenduojame apsilankyti plasteda.lt/index.php/produkcija/maiseliai), tuo tarpu dideliems, nestandartinių gabaritų ir formų daiktams įprastai siūlomos plėvelės, kurios apsaugo nuo išorinių veiksnių, tokių kaip lietus, sniegas, taip pat subraižymai ir panašiai.

Pakavimo plėvelės įprastai gaminamos iš polietileno, kuris pagal savo savybes yra skirstomas į keletą rūšių, tai žemo, vidutinio ar aukšto tankio polietileną, taip pat, plėvelės gali būti gaminamos ir iš neorientuoto polipropileno.

Nesvarbu, iš kokio polietileno ar kitos tvirtos medžiagos gaminamos plėvelės, svarbu, jog jos būtų pakankamai tvirtos ir tinkamai atliktų savo funkciją. Tai gali užtikrinti tik gamintojo sertifikatų atitikimas Europos Sąjungos ir kitiems tarptautiniams reikalavimams, taip pat, geri atsiliepimai apie gamintoją bei atstovą.

Nors dažniausiai nekreipiama dėmesio į gamintoja renkantis plėveles, tačiau kaip ir įsigyjant bet kokią kitą prekę reikėtų šiek tiek daugiau ja pasidomėti ir nepagailėti laiko, kuris gali atsipirkti.

Įmonėms, kurios planuoja plėvelę naudoti savo gaminių pakavimui ar dengimui viešoje, gerai matomoje vietoje, vertėtų apmąstyti galimybę įsigyti plėveles su įmonės atributika, svarbiausia informacija bei kontaktais. Tai yra puiki galimybę ne tik apsaugoti savo produktus nuo išorinių veiksnių, bet tuo pačiu ir pasireklamuoti, pritraukti naujų klientų ar pirkėjų.

Tinkamai ir pilnai išnaudojant plėvelės galimybes galima net tik pasiekti naudos, bet kartu ir nemažai sutaupyti, kadangi plėvelė su reklamine spauda kainuoja tik šiek tiek daugiau, tuo tarpu gaminti reklaminę medžiagą atskirai kainuoja nemažai.

Polietileno plėvelės tinkamos ne tik didelių gabaritų daiktams uždengti, bet taip pat ir nedideliems produktams pakuoti. Dažnai plėvelės sutinkamos maisto produktų pakavime, kadangi maistinės plėvelės padeda išsaugoti maisto kvapą, kitas teigiamas savybes, neprileidžia drėgmės bei pašalinių kvapų, nuo kurių krinta maisto produktų kokybė.

Be kita ko, plėvelės dėka apsaugoti maisto produktai mažiau genda, nedžiūsta, todėl taip supakuoti maisto produktai yra labiau patrauklūs pirkėjams nei į paprastus maišelius supakuoti gaminiai.

Į rankovės tipo plėveles, kuomet yra uždari abu šonai, patogu pakuoti tuos produktus, kuriuos pakuojant iš anksto nėra žinomas tikslus ilgis, prarandama labai daug laiko matuojant. Į plėvelę įdėjus prekę vėliau atviri galai užklijuojami ar kitaip uždaromi, nesugaištama laiko matavimams bei dėl netikslumų neprarandama plėvelės.

Į pusrankovės tipo plėvelės, kurių atviras tėra vienas šonas, visai kaip ir maišeliuose, galima pakuoti labai įvairius daiktus. Tai yra labai patogu, kadangi pakavimas plėvele tampa labai panašus į pakavimą maišeliais, tereikia pasirūpinti vieno šono uždegimu.