Kvepalai – kaip juos renkasi moterys?

Jan 2, 2014

kvepalai moterimsKas galėtų paneigti jog kvepalai moterims yra vieni iš svarbiausių gyvenimo atributų, sukuriančių ar išryškinančių moters individualumą, charakterį ar tuometinę nuotaiką. Na o kai kurios moterys kvapiuosius skysčius bei medžiagas naudoja ir kitiems tikslams, pavyzdžiui, siekdamos sužavėti antrąją pusę.

Kvepalų rūšių visame pasaulyje yra nesuskaičiuojama galybė, o kiekviena šalis turi jai būdingus kvapus. Todėl išsirinkti kvepalus nėra taip lengva. Kai kurie jų gali būti pasirenkami tiesiog dėl patinkančio kvapo, o kiti – norint pasiekti tam tikrų tikslų,- sėkmės asmeniniame gyvenime ar darbe. Taigi, nenuostabu, jog moterys kvepalų ir kosmetikos parduotuvėse gali praleisti valandą ar daugiau.

Taip pat nuostabos nekelia ir tai, jog įsigydamos kvepalus, moterys neretai jiems išleidžia ir nemenką sumą pinigų – geri kvepalai nėra pigus malonumas. Vienintelis būdas sutaupyti – kvepalai internetu arba pažeistos ir nukainotos kvepalų pakuotės. Tačiau pastarasis variantas daugumos moterų nežavi.

Moterys kvepalus dažnai renkasi ne vien pagal kvapą, bet ir pagal gamintoją ar pakuotę. Populiarus ir pažįstamas prekės ženklas tarsi užtikrina moters pasitikėjimą, leidžia jai jaustis tinkamai pasirinkus. Daili pakuotė taip pat yra būdas išsirinkti, todėl dauguma kvepalų gamintojų skiria ypatingą dėmesį savo kvepalų apipavidalinimui.

Tačiau kaip ten bebūtų, pagrindinis kriterijus, pagal kurį moterys renkasi kvepalus – tai, be abejo, aromatas. Šiuolaikinės moterys neretai mėgsta turėti kelis kvapų pavyzdžius ir juos naudoti skirtingomis progomis, skirtingais metų laikais ar paros metu. Didelei daliai moterų imponuoja jau pažįstami kvapai, tačiau kitos renkasi vis naujus kvepalus, skirtingais gyvenimo momentais sukuriančius vis kitokį moters įvaizdį. Tačiau tokios moterys skirtingais kvapais neretai erzina šalia esančius žmones. Mokslininkų pastebėta, jog žmonės mėgsta savo pažįstamus asocijuoti su tam tikrais kvapais, todėl atsiradus naujam kvapui jie suglumsta ir užtrunka priprasti. Taip pat daugelį žmonių vargina pernelyg sudėtingi arba tarpusavyje nederantys kvepalai. Tai atsitinka tokiose situacijose, kuomet įsigyjami prastos kokybės kvepalai arba keletas kvapų sumaišoma į vieną, neatsižvelgiant į jų derėjimą. Todėl prieš eksperimentuojant, reikėtų išmėginti norimus kvapų derinius.

Taigi, kalbant apie kvepalus pastebima, jog juos paprasčiau pasirenka smulkmeniškos moterys. Šis būdo bruožas užtikrina atidų pasirinkimą, apgalvojus visus „už“ ir „prieš“. Taip pasirinkti kvepalai neužsistovi kosmetikos lentynose, o jų kvapas dažnai būna malonus aplinkiniams ir jų neerzina.

Posted by | Categories: Laisvalaikis, Sveikata |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.