Ką būtina pasiimti į kelionę

Pagal kokius parametrus visureigių vairuotojai renkasi GPS navigacijos įrenginį. Šis klausimas mums ilgai nedavė ramybės nes šie žmonės yra ypatingai rūpestingi kai ruošiasi kelionę. Jie turi labai preciziškai apgalvoti kelionės maršrutus, alternatyvius variantus. Būtina pasiimti ir kelionei atsargų, detalių ir labai svarbu kad kiekvienas ekipažas turėtų skirtingą navigacijos įrenginį.

vaziuoja

 

Kodėl tai svarbu? Visų pirma, mes patys to neišsigalvojome, šia patirtimi su mumis pasidalino Vilniaus visureigių klubo įkūrėjas turintis ilgametę patirtį įvairiose užsienio visureigių varžybose, beje ir pats bekele apkeliavęs daugelį pasaulio šalių. Esmė yra ta, kad skirtingų gamintojų GPS navigacijos įrenginiai skirtingai planuoja maršrutus, jų programinė įranga yra parengta ne tos pačios firmos. Tai reiškia kelionės metu galite palyginti skirtingų įrenginių siūlomus maršrutus ir išsirinkti tokį kuris jums labiausiai tinka. Ar norite važiuoti pro ten kur yra daugiau gražių apylinkės vaizdų, ar trokštate adrenalino ir norite važiuoti neasfaltuotais keliais, o gal domina tik patys greičiausi kelionės būdai jei skubate.

Kelionėje nereikėtų skubėti, ja reikia mėgautis ir kuo dažniau sustoti, vakaroti prie automobilio gamtos apsuptyje. Šiame rašinyje paliesime ir kitą temą kuri yra plačiai aptarinėjama socialiniuose tinkluose. Kokiais kriterijais maršrutą pasirenka taksi vairuotojai veždami keleivius. Jeigu esate taksi vairuotojas tikriausiai savo darbo automobilyje jums įmonė yra instaliavusi GPS navigacijos įrenginį. Jeigu to nepadarė pats laikas būtų pačiam nusipirkti, reikia kreiptis į šios srities specialistus kurie jums patars kokia yra geriausia ir labiausia atitinka jūsų poreikius.

Apie ką norime pakalbėti šiandien tai yra susiję su GPS navigacijos panaudojimu ne tik susisiekimo tikslams bet ir pramogai. Na ir pabaigai trumpa istorija kaip praskaidrinti visureigį vairuojančio taksi vairuotojo kasdienybę. Sugalvojome puikų pokštą kuriuo bet kuris taksi vairuotojas gali pralinksminti savo keleivius ir šio įrenginio dėka padaryti taip, kad kitą kartą keleivis vėl rinktųsi tą pačią taksi firmą. Viskas labai paprasta, jums tereikia automobilyje kuriuo vežate žmones įrengti vaizdo kamerą kuri transliuotų vaizdą jūsų kolegai realiu laiko o garsas būtų skleidžiamas iš navigacijos įrenginio.

Iš pradžių Jūsų kolega turėtų pranešti tik gatvių pavadinimus ir kryptis kur turite sukti tačiau vėliau tegul navigacija kalbina patį keleivį. Iš pradžių keleivis tikrai nesupras kas vyksta ir tik praėjus kuriam laikui jis ims suprasti kad iš tikro yra stebimas ir su juo bendrauja ne palydovinė navigacija o tikras žmogus. Būkite tikri, šį pokštą keleivis atsimins ir juoksis ilgai, mes tai išbandėme.