Grožio salonuose rūpinamasi ne tik plaukais

grozio salonasPrestižinis gožio salonas, kuriame dirba savo darbą išmanantys specilistai, paprastai siūlo kur kas daugiau nei tik plaukų kirpimą, dažymą ar kitas plaukų priežiūros paslaugas. Veidas yra žmogaus atspindys, į kurį dažniausiai pirmiausiai atkreipiamas dėmesys, ypač, kuomet tai yra nepažįstamas žmogus, būsimas verslo partneris ar panašiose situacijose, todėl veidas visada turi būti tvarkingas, švytintis, o ne sutrūkinėjusia oda, nusėtas inkštirų ar panašiai. Tad būtina rūpintis savo veido priežiūra.

Veido priežiūra nėra labai sudėtinga ir nereikalauja daugybės Jūsų laiko, tačiau bent šiek tiek jo skirti reikėtų. Ypač dažnai su veido odos problemomis susiduria dailiosios lyties atstovės. Tinkamai po vakaro nenusivaliusios makiažo moterys rizikuoja greičiau pasendinti savo veido odą, sumažinti jos atsparumą išoriniams veiksniams, pavyzdžiui žiemą kamuojantiems speigams. Nesirūpinant veido oda, gali prireikti botulino injekcijos ar net plastikos chirurgo paslaugų. Renkantis iš šių dviejų paslaugų, botulino injekcijos yra pigesnis bei greitesnis būdas atsikratyti veido mimikos raukšlių.

Tinkamas makiažo nusivalymas yra labai svarbus punktas kalbant apie veido priežiūrą. Be abejo, ne ką mažesnę svarbą turi ir naudojamas makiažas. Nesiūloma naudoti neaiškios kilmės itin pigaus makiažo, kuris gali sugadinti veido odą. Tas pats galioja ir kalbant apie veido priežiūros priemones.

Veido priežiūra yra ypatinga tuo, jog veido oda yra pakankamai jautri, čia yra tokios pažeidžiamos ir svarbios kūno dalys kaip akys, į kurias negali patekti joks dirgiklis. Todėl siūloma naudoti kuo neutralesnius ir natūralesnius veido priežiūros produktus, o rūpinantis savo vedu būti itin atsargiems. Jei jums reikalingas randų šalinimas, geriausia naudotis lazerinėmis procedūromis. Įvairių randų šalinimas lazerio pagalba yra vienas efektyviausių ir pažangiausių metodu, kurie yra šiuo metu naudojami visame pasaulyje.

Jeigu tinkama veido priežiūra nepavyksta pasirūpinti nereikėtų vengti specialistų konsultacijos. Jie gali ne tik patarti renkantis kūno priežiūros priemones, bet ir pasiūlyti vienkartinę ar kelių kartų veido priežiūros procedūrą. Visas aukščiau aprašytas paslaugas galite rasti Vilniuje įsikūrusiame grožio ir estetikos centre Okeanija.