GPS imtuvai

Labai džiaugiamės galėdami prisiliesti prie naujausio navigacijos modelio kuris buvo pristatytas technikos ir inovacijų parodoje. Jis jau turėjo pasirodyti prekyboje prieš keletą savaičių Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje. Šios GPS navigacijos senesnių modelių gerbėjai tikriausiai žino šią naujieną kurios seniai visi laukė. Ir ne veltui, tai ne šiaip eilinis modelio atnaujinimas su keletą naujų funkcijų vairuotojams. Jis visą galvą pralenkia bet kuriuos navigacijos įrenginius rinkoje ir siūlo vartotojams išties naują kokybės standartą kurį pamėgs bet kuris įsigijęs. Taigi, pats laikas atskleisti paslapties skraistę ir atidaryti dėžutę. Pirmas įspūdis, tai kur kas didesnė navigacija nei ankstesnis modelis bet tai tik į naudą. Ekrano ryškumas reguliuojamas automatiškai nes turi šviesos jutiklį.

Esant ryškiai saulės šviesai ekranas ima šviesti ryškiau, o naktį pritemsta pats, nebereikia rankiniu būdų pasirinkti naktinio režimo. Aukštesnės raiškos ekranas, bus geriau įžiūrimas ir lengviau perskaityti žodžius esant bet kokiam apšvietimui. Navigaciją galima pirkti dviejų tipų, arba su vienkartiniais įdiegtais žemėlapiais kurios komplektas būtų pigesnis arba rinktis didesnio dydžio. Dviratininkai navigacijas naudoja ne tik ieškodami geriausių kelių miškuose ir pievose, nuvažiuotas ankstesnes trasas galima išsaugoti ir važiuojant kitą kartą ta pačia trasa galima stengtis pagerinti rekordą. Dažnai pats įrenginys atrodo toks pats kaip ankstesnis, įmontuotas tame pačiame korpuse tik su nežymiais išorės patobulinimais bet turi naudingų programinių atnaujinimų. Nuo išleidimo dienos navigacijos kainos turi tendenciją ženkliai kristi, jei nupirko sausio mėnesį tai iki vasaros kaina gali sumažėjusi bent dvidešimt procentų. Tai verčia susimastyti ar visada verta griebti ką tik pasirodžiusį naują produktą. Žemėlapių tarpusavio dalinimasis yra labai populiarus. Tai tokia galimybė pridėti naują greičio fiksavimo kamera, pažymėti netikslumus, gamintojo klaidas žemėlapiuose ir dalinti šia informacija su kitais visuomenės nariais kurie naudoja to paties gamintojo produktus.

Magnetinis tvirtinimas įsigalėjo beveik visoje GPS imtuvų rinkoje kaip patikimiausias. Mes taip pat testavome skirtingų gamintojų navigacija ir galime tai patvirtinti, kad nei vienas įrenginys nebuvo nuritęs, neslidinėjo ir nevibravo kelionės metu. Norint nuimti tenka šiek tiek spustelėti ir panaudoti jėgos bet tai neturėtų būti sunku net ir merginai. Jeigu komplekte radote du usb laidus tikriausiai vienas jų yra skirtas naudoti automobilyje su 12v kištuku o kitas kompiuteriui, programinės įrangos ir žemėlapių atnaujinimui. Akumuliatoriai navigacijos įrenginiuose yra vidiniai nekeičiami, skirti tarnauti visam laikotarpiui. Nei vienas gamintojas negali pasigirti itin talpia baterija bet tikriausiai to ir nesiekiama nes energijos yra nuolat kai variklis dirba. Jei dar nežinojote vieno naudingo fakto, žemėlapių detalumą galima pasitikrinti internete, tiesiog sekite nuorodas kurias siūlo gamintojai. Naršymas maršruto skaidrėse ar pagreitintu režimu, valdymas tapo dar labiau interaktyvus, išdidinti ir sumažinti, paslinkti vaizdą ekrane nepaprastai lengva. Navigacijų užsikrovimo greitis išlieka opia problema ir dideliu iššūkiu gamintojams.

Iki dvidešimt ir netgi trisdešimt sekundžių laiko tarpas kol sistema pasiruošia darbui atrodo labai ilgas ir prie šios sumos reikėtų pridėti papildomas sekundes kol imtuvas priima signalus iš palydovų tai užtrunka antra tiek. Jeigu navigacija naudojatės ne taip dažnai, gali būti, kad po keletos savaičių ji pati nebeįsijungs nes bus išsekęs akumuliatorius todėl nenustebkite. Niekuomet nepalikite įrangos automobilyje žiemos metu nes tai galutinai pražudys akumuliatorių. Atvejų kai navigacijos įrenginys tarsi pakimba ir nebereaguoja į lietimus vis dar pasitaiko dažnai. Tai gali nutikti bet kuriuo metu peržiūrint meniu, žemėlapį ar nustatymus, kreipkitės į autorizuotus garantinio serviso atstovus.