Elegantiškų moterų apdaras – korsetai

korsetaiKasmet keičiantis mados vėjams keičiasi ir madingi apdarai. Dažnai kiekvienais metais mados industrija besidomintys stilistai ir dizaineriai pažeria vis naujų idėjų, kaip dailiai ir madingai pasiruošti šiemet. Tačiau kasmet į drabužių spintas keliaujant naujų stilių drabužiams, kai kurie apdarai spintoje lieka nepakitę. Nors mada keičiasi ir sukasi ratu, kai kurie drabužiai niekada neišeina iš mados. Vienas iš tokių moteriškų apdarų yra korsetai. Tai itin moteriškas drabužis, kadangi jis mena senuosius dvarų laikus, kuomet tikrasis korsetas buvo apatinis trikotažas, skirtas moteriškam liemeniui pabraukti. Dažnai korsetai buvo veržiami taip, kad damoms buvo net sunku kvėpuoti. Šiandien šis drabužis ir jo dėvėjimas jau kiek pakitęs, tačiau vis dar suteikia moterims žavesio ir elegancijos

Tradiciškai

Kai kurios damos vis dar mena senuosius laikus ir korsetus dėvi iš  tiesų vietoj apatinio trikotažo. Tiesa, dažniausiai toks dėvėjimas yra ne po drabužiais. Apatinio komplekto su korsetu savininkės taip pasidabina dažniausiai siekdamos nustebinti mylimą vyrą ir pamaloninti jo akis. Tai ypač populiari prekė kai kuriose interneto parduotuvėse Valentino ar moters dienos proga. Būtent šiuo laiku įsimylėjusioms poroms norisi kuo daugiau romantikos, jie trokšta stebinti ir džiuginti savo poras.

Vakarėlių metu

Kitu atveju korsetas labai populiarus drabužis vakarėliuose. Tai šauni stiliaus dalis, priversianti Jus pasijausti tikra vakarėlio pažiba. Įvairios drabužių parduotuvės siūlo ne tik apatinius, tačiau ir viršutinius korsetus. Juos lengva priderinti prie įvairių stilių sijonų. Tokį korsetą galite vilkėti vakarėlyje ir jaustis iš tiesų patogiai. Nepaisant to, būsite išskirtinė. Korsetas suteiks ne tik dailią figūrą Jūsų liemeniui, bet ir išskirtinę išvaizdą.

Teminiam vakarui

Labai dažnai korsetai yra dėvimi įvairiuose teminiuose vakaruose. Tai gali būti įvairūs teminiai vakarėliai, kuriuose korsetas dažnai būna tiesiog neišvengiama aprangos dalis. Tai gali būti viduramžių laikų tematikos, pop žvaigždžių ar kitų populiarių temų vakarėliai. Juose merginos dažnai mėgsta pasidabinti dailiais korsetais, kurių gal nedrįstų apsirengti išeidamos į miestą paprastą dieną.

Dar viena populiari šventė, kuomet mėgstama dėvėti korsetus – mergvakariai. Ir iš tiesų, būtent mergvakariuose dažnai pamatysite pulką merginų su korsetais. Jau tapo priimta, kad šios linksmos šventės metu visos būsimos nuotakos draugės turi apsirėdyti panašiais ar vienodais drabužėliais. Tam merginos nesukdamos galvos dažnai pasirenka raudonus korsetus ir juodus sijonus. Atrodydamos iš tiesų stilingai ir gundančiai jos šauniai leidžia vakarą ir linksminą paskutines viengungiškas akimirkas patiriančią būsimą nuotaką.