Drabužiai žmogų puošia

Perka suknelę internetuDrabužiai žmogų puošia, dailina, tuo pat metu paslepia kai kuriuos trūkumus, priverčia kitus atkreipti dėmesį, šildo ar leidžia odai kvėpuoti ir taip toliau – drabužiai tikrai turi daug savo savybių ir užduočių, kurias, norima, kad įgyvendintų kaip įmanoma kokybiškiau ir tinkamiau, todėl sau tinkamus rūbus renkamės atidžiai, skirdami tam pakankamai daug laiko ir pastangų.

Siekiant bent šiek tiek sutaupyti laiko vertėtų pasidomėti apie galimybę rūbus pirkti internetu. Perkant internetu sutaupoma mažų mažiausiai tiek laiko, kiek jo reikia kelionei iki prekybos vietos, nes internetas šiandien yra kone kiekvienuose namuose ir net keliuose – čia padeda mobilaus ryšio tiekėjai. Žinoma, rinktis namuose daug patogiau nei keliaujant, tačiau nuobodžios kelionės metu rinktis drabužius tikrai prasminga, sutaupoma ir laiko, ir kelionė neprailgsta. Kalbant apie laiko taupymą taip pat vertėtų paminėti ir ne tik nuvykimą bei grįžimą iš prekybos vietos, o ir vaikščiojimą po parduotuves. Tai taip pat vargina ir atima laiko, o internetu galima vienu metu atsiversti bent keletą skirtingų drabužių (švarkai, suknelės, palaidinės ir kita), lengvai palyginti jų savybes ar kainas, tad bus labai patogu palyginti, nereikės įsiminti kelių rūbų duomenų, nes viskas bus po ranka.

Žvelgiant iš kitos pusės, skeptikai pastebi, kad drabužiai internetu nėra labai patogu vien tik dėl to, kad negalima jų pasimatuoti. Tuo tarpu tie, kurie nuolat perka internetu yra įsitikinę, kad joks čia ne trūkumas – paprasčiausiai reikia tinkamai įvertinti savo dydį. Įdomu tai, kad dažniausiai moterys mėgsta pamažinti savo realų dydį, tačiau moteriški drabužiai internetu, lyginant su jų pardavimų skaičiais, dėl netinkamo dydžio grąžinami pakankamai retai. Moteris itin mėgsta pirkti sukneles vasarai. Vasarinės suknelės yra kaip taisyklė mažiau suvažomos nei kitos klasikinės suknelės. Daug dažniau pirkėjai linkę grąžinti avalynę, tačiau tai labai logiškai paaiškinama – avalynės dydis labai sunkiai nustatomas tiksliai, o skirtingų gamintojų avalynė neretai skiriasi net iki poros dydžių.

Išsirinkus sau patinkančius drabužius, pasirinkus Jums tinkantį dydį, įdėjus prekes į virtualų krepšelį ir viską apmokėjus tereiks palaukti keletą dienų kol drabužiai bus pristatyti Jums į namus ar kitą vietą, kurią nurodysite pristatymo duomenyse darydami užsakymą ar registruodamiesi interneto parduotuvėje. Todėl atidžiai patikrinkite, ar užsakymo metu nurodytas tikslus Jūsų adresas. Jame turi būti matomas vardas, pavardė, gatvė ir namo bei (jei reikia) buto numeriai, pašto kodas ir miestas. Pravartu nurodyti ir telefono numerį, ypač jei rankatės pristatymą per kurjerių tarnybą (kai kuriais atvejais tai gali būti privaloma) – tai leis kurjeriui prieš pristatant su Jumis susisiekti ir suderinti patogų laiką, taip negaištant nei jo, nei Jūsų laiko.

Pirkti drabužius internetu – puiki galimybė sutaupyti savo laiko, pinigų, pajusti tikrą apsipirkimo patogumą ir malonumą drybsant ant sofos ar sėdint prie kompiuterio ir šalia užsiimant kita Jums įdomia veiklą.