3 būdai greitai numesti svorį

Norite numesti svorio ir ieškote patarimų kaip tai galima būtų padaryti greitai ir “neskausmingai”? Mes paruošėme Jums kelis patarimus kaip numesti svorio, išvengiant ilgų ir varginančių dietų.

  1. Valgykite pusryčius. Atsikėlus ryte dažnai mūsų organizmas dar nebūna pilnai pabudęs, todėl mes nejaučiame alkio jausmo. Nemažai žmonių bando tuo pasinaudoti ir praleisti pusryčius, manydami, kad taip suvartos mažiau kalorijų ir galės greičiau numesti svorio. Tačiau tai tėra mitas. Pusryčiauti yra būtina. Pavalgius sočius pusryčius mūsų organizmas nepajus alkio šoko ir nereikalaus prisikimšti per pietus ar dienos pabaigoje. Taip išvengsite persivalgymo ir sureguliuosite medžiagų apykaitą.
  2. Plačiai paplitusi nuomonė, kad po 18val. reikia nebevalgyti yra teisinga. Tik laiką reikėtų nusistatyti kiekvienam individualiai. Rekomenduotina nevalgyti likus ne mažiau kaip trims valandoms iki miego. Persivalgymas prieš miegą yra itin kenksmingas, nes miego metu mūsų organizmas nedegina tiek daug kalorijų ir dauguma jų yra sunaudojamos ne gyvybinėms funkcijoms palaikti, o persikirstomos į pilvo, klubų bei kitas linkusias “pūstis” mūsų kūno zonas.
  3. burgerisValgykite dažniau. Svarbu yra valgyti nemažiau kaip 6 kartus per dieną. Tačiau išlaikykite ribą ir neprisikimškite pilno pilvo. Nedideli valgiai, šešis kartus per dieną taip pat padės skatinti medžiagų apykaitą ir tokiu būdų numesti svorio. Atminkite, kad maistą taip pat reikia prisižiūrėti. Valgykite daugiau daržovių bei baltos mėsos. Reikėtu vengti riebaluose keptų produktų. Greito maisto restoranų ir kito pribėgomis paruošiamo maisto.

Daugiau naudingos informacijos apie tai kaip numesti svorio rasite šioje interneto svetainėje: http://suliekneti.lt/kaip-numesti-svorio-2

Taip pat minėtoje interneto svetainėje rasite vieną didžiausią dietų sąrašą iš kurio tikrai išsirinksite priimtiniausia sau.